Site icon Hetman News

Україна ввела мито на імпорт товару з Китаю (167%) та Туреччини (35%) через агресивну демпінгову політику

товари з Китаю

Україна запровадила остаточні антидемпінгові мита на фітинги з Китаю та Туреччини

7 липня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про введення остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту фітингів для систем водопостачання та опалення, вироблених у Китаї та Туреччині.

Про це повідомила юридична компанія «Ілляшев та Партнери», яка представляла інтереси українського виробника в ході розслідування.

Як зазначається, слідство встановило факти постачання фітингів із вказаних країн за демпінговими цінами, які були суттєво нижчими за звичайні ринкові вартісні показники на їхніх внутрішніх ринках. Це, у свою чергу, завдало серйозної шкоди українському товаровиробнику — обсяги виробництва скоротились, продажі впали, а фінансові показники погіршились.

За підсумками розслідування, комісія встановила розмір остаточних антидемпінгових мит: для китайських виробників – 166,65% від митної вартості, для турецьких – 34,72%.

«Через ціновий тиск з боку імпортерів з Китаю та Туреччини наш клієнт втрачав ринкові позиції, змушений був знижувати ціни та скорочувати виробництво», — пояснила Олена Омельченко, партнерка і керівниця практики міжнародної торгівлі в «Ілляшев та Партнери». — «Нові мита покликані захистити вітчизняне виробництво, зберегти робочі місця та створити сприятливі умови для розвитку української продукції в сфері водопостачання і опалення».

Раніше, у травні, Міжвідомча комісія також продовжила на 5 років дію антидемпінгових мит на імпорт прокату з антикорозійним покриттям із Китаю та РФ, а також цементу з Росії, Білорусі та Молдови.

Окрім того, Україна застосувала остаточні антидемпінгові мита на радіатори для опалення, які ввозяться з Туреччини та Китаю. Їхній розмір коливається залежно від компанії-виробника: для турецьких компаній — 37,35%, для китайських — від 23,3% до 42%.

Exit mobile version