Site icon Hetman News

Перемоги збірних Ізраїлю та України. Англійці забили 7 голів

Відбулися матчі кваліфікаційного турніру Чемпіонату Європи з футболу 2024 року. Українці перемогли мальтійців з рахунком 1:0, ізраїльтяни – збірну Андорри з рахунком 2:1. Англійці розгромили македонців з рахунком 7:0.

Група В

Ірландія – Гібралтар 3:0

Франція – Греція 1:0

На 55-й хвилині Кіліан Мбаппе реалізував пенальті.

Положення команд (збірна Гібралтару зіграла 4 матчі, Франції і Ірландії по 3, решта по 2): Франція 9 очок, Греція 6, Ірландія, Нідерланди по 3.

Група С

Україна – Мальта 1:0

Англія – Північна Македонія 7:0

Три голи забив Букайо Сака, два – Гаррі Кейн.

Положення команд (по 4 матчі зіграли збірні Англії і Мальти, по 3 – України і Північної Македонії, 2 – італійці): Англія 12 очок, Україна +, Італія, Північна Македонія по 3, Мальта 0.

Група D

Вірменія – Латвія 2:1

Латвійці другу гру поспіль програють, пропустивши у компенсований час. На першій хвилині компенсованого часу Тігран Барсегян (Слован, Братислава) реалізував пенальті.

Туреччина – Уельс 2:0

Група Н

Фінляндія – Сан-Марино 6:0

Три голи за 9 хвилин забив Даніель Хоканс (Волеренга, Норвегія).

Північна Ірландія – Казахстан 0:1

Переможний гол на 88-й хвилині забив Абат Аймбетов (Астана).

Словенія – Данія 1:1

Положення після 4 турів: Фінляндія, Казахстан – по 9 очок, Данія, Словенія – по 7, Північна Ірландія 3, Сан-Марино 0.

Група I

Швейцарія – Румунія 2:2

На 89-й хвилині рахунок був 2:0 на користь швейцарців. Валентин Михайла (Парма) забив два голи за 3 хвилини.

Ізраїль – Андорра 2:1

Голи у ворота гостей забили Раз Шломо (Маккабі, Нетанія) та Манор Соломон.

Білорусь – Косово 2:1

Білоруси вперше за 2 роки перемогли в офіційному матчі.

Положення команд після 4 турів. Швейцарія 10 очок, Румунія 8, Ізраїль 7, Білорусь, Косово по 3, Андорра 1.