Site icon Hetman News

Збірна України перемогла у першому матчі під керівництвом Сергія Реброва, хоча поступалася з рахунком 0:2

У відбірковому матчі чемпіонату Європи з футболу 2024 року збірна України здобула перемогу над македонцями у Скоп’є з рахунком 3:2, хоча поступалася 0:2.

Це був перший матч українців під керівництвом Сергія Реброва.

Таблиця команд (збірні Англії та Мальти зіграли по 3 матчі, решта – 2): Англія – 9 очок, Україна, Італія, Північна Македонія – по 3 очки, Мальта – 0.

На 31-й хвилині колишній півзахисник “Леванте” Еніс Барді (Трабзонспор) реалізував пенальті – 1:0. На 39-й хвилині Еліф Елмас (Наполі) здалеку наніс ідеальний удар в дальній кут – 2:0.

На 62-й хвилині Віктор Циганков прокинув кутовий удар. Забив 20-річний захисник “Борнмута” Ілля Забарний – 2:1. Через п’ять хвилин Мудрик пробив. Євген Коноплянка (Шахтар, Донецьк) з 15 метрів точним ударом забив 2:2.

На 72-й хвилині господарі залишилися у меншості. Вісар Муслиу (Інгольштадт) отримав другу жовту картку.

На 83-й хвилині Мудрик підкинув м’яч у штрафну. Віктор Циганков вискочив за спину суперників і головою забив переможний гол – 2:3.