Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна посилюватиме удари по Росії. У інтерв’ю ТСН він наголосив, що це справедлива відповідь на щоденні атаки РФ.
«Лють, емоції — вони виправдані. І в нашого народу, і в мене. Але за люттю має йти щось. Не може бути, щоб за люттю знову йшла лють. Вони мають це відчути», — сказав він, цитує unian.net.
Чому це важливо?
Зеленський зазначив, що «російське суспільство досі не в повній мірі відчуває наслідків війни, яку розв’язав Володимир Путін». Він поділився, що Україна вже нарощує удари по об’єктах, які підтримують військову інфраструктуру Росії.
«Ми перебуваємо на етапі, коли наш ВПК, наші Сили оборони, наше виробництво розпочали саме цей процес — повернення війни… Це буде. Вони що дня б’ють нас, ми що дня відповідатимемо. Безумовно, з кожним днем нарощування буде», — підкреслив президент.
Нові можливості для ударів
Крім того, Зеленський згадав недавній удар по НПЗ у Тюменській області на відстані 2070 км. Він додав, що в Україні вже створили нові дрони, які зможуть літати на відстань більше 3000 км.
«Це нові дрони, хороші дрони. Ми будемо йти далі. Бо ми розуміємо, де в них знаходяться всі військові об’єкти, заводи, нафтові бази, газові сховища тощо. Нам потрібно мати засоби ураження на більшу відстань, і ми це робимо», — сказав Зеленський.
Справедливість як ключовий принцип
Президент підсумував, що цього року Україна розпочала завдавати болісних ударів по РФ. За його словами, це елемент справедливості, якої наразі щодо Росії у світі немає.

