зібрна Іспаніїї з футболу

Збірна Іспанії вийшла в плей-офф чемпіонату Європи з футболу, вдруге в історії перемігши у всіх матчах групового етапу першості континенту (вперше — у 2008 році).

У матчі третього туру іспанці перемогли збірну Албанії з рахунком 1:0.

Вперше в історії іспанці не пропустили жодного гола в матчах групової стадії Євро.

Албанія: Стракоша, Баліу, Джімшіті, Айеті, Мітай, Лячи (Бериша, 70), Байрамі (Ходжа, 70), Рамадані, Аслані, Ассані (Мучі, 81), Манай (Броя, 59).

Іспанія: Райя, Навас, Лапорт (Ле Норман, 46), Вівіан, Грімальдо, Меріно, Ольмо (Алекс Баена, 84), Субіменді, Оярсабаль (Лопес, 62), Ферран Торрес (Ямаль, 71), Хоселу (Мората, 72).

У іспанців було значне перевага (62% володіння м’ячем, 13:9 за ударами, 6:2 за кутовими). Точніше по воротах били албанці — 4:2.

На 13-й хвилині Ферран Торрес вискочив із-за спини захисника і відкрив рахунок — 0:1.

На 38-й хвилині іспанці ледь не організували гол у свої ворота. Райя невдало вибив м’яч, який потрапив у захисника і відлетів у бік воріт. Воротар м’яч зловив.

На 45-й хвилині Аслані завдав небезпечного удару з напівкола перед штрафною. Райя з труднощами зловив м’яч.

На 47-й хвилині Хоселу завдав удару через себе. М’яч пролетів поруч з верхнім кутом воріт.

На 64-й хвилині Аслані навісив зі штрафного. Броя намагався перекинути м’яч через воротаря. Райя парирував.

На другій хвилині компенсованого часу Аслані навісив зі штрафного. Броя з центру штрафної завдав удару у верхній кут. Воротар м’яч відбив.