збірна Іспанії з футболу

У Берліні відбувся фінал чемпіонату Європи з футболу. Іспанці перемогли збірну Англії 2:1 і вчетверте стали чемпіонами Європи. Це рекорд. Тричі чемпіонами ставали німці.

Іспанія: Сімон, Карвахаль, Ле Норман (83, Начо), Ляпорт, Кукурелья, Родрі (46, Субіменді), Руїс, Ямаль (89, Меріно), Ольмо, Вільямс, Мората (68, Оярсабаль).

Англія: Пікфорд, Вокер, Стоунз, Гехі, Сака, Шоу, Райс, Майну (70, Палмер), Беллінгем, Фоден (89, Тоуни), Кейн (61, Воткінс).

На початку матчу м’ячем більше володіли іспанці. Дуже активний на фланзі Ніко Вільямс.

Після 15-ї хвилини англійці почали організовувати контратаки.

Оператори показують на трибунах Гаррета Бейла, Андреса Іньєсту.

На 35-й хвилині після подачі кутового Райс поклав Ляпорта борцівським прийомом. Суддя пенальті не дав.

У першому таймі розумна тактична, але не видовищна гра, в якій оборона значно переважає атаку.

Перший удар у створ воріт і перший момент, що нагадує гольовий, глядачі побачили на останніх секундах першого тайму. Фоден у падінні бив з кута воротарського майданчика. Воротар іспанців м’яч упіймав.

У першому таймі всі спроби іспанців розкрити оборону супротивника були марними.

Іспанці змогли забити швидкий гол у другому таймі. На 47-й хвилині Ламін Ямаль зробив передачу на воротарську лінію. Ніко Вільямс відкрив рахунок 1:0. Через 2 хвилини Вільямс зробив передачу в центр штрафної. Дані Ольмо пробив з розвороту. Трохи неточно.

На 55-й хвилині Мората вийшов один на один і пробив повз воротаря. Захисник м’яч виніс.

На 73-й хвилині Коул Палмер з-за меж штрафної завдав ідеального удару в “шістку” 1:1.

На 82-й хвилині Ямаль міг забити. Пікфорд парирував м’яч.

На 86-й хвилині Кукурелья прострілив. Оярсабаль проскочив між двома захисниками і відправив м’яч у сітку 2:1.

На 90-й хвилині після подачі кутового англійці ледве не відігралися. Дані Ольмо головою виніс м’яч з лінії воріт.